صادقی: در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد، برای نتیجه دریافت باید داد و بیداد کرد

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، سرمربی تیم فوتبال سایپا با گلایه از شرایط موجود گفت: در فوتبال ایران برای نتیجه دریافت باید داد و بیداد کرد و با اخلاق بودن بی فایده است.

صادقی: در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد، برای نتیجه دریافت باید داد و بیداد کرد

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ مهدی آبادانی, ابراهیم صادقی در نشست خبری پیش از ملاقات با فولاد خوزستان در هفته سیزدهم لیگ برتر فوتبال گفت: بعد از گذشت 12 هفته صحبت از برنامه های تیم بی فایده است اینکه تیم جوان شما 9 بازیکن در تیم امید داشته باشد و اینکه برای 3 سال آینده تیم بسازید بی فایده است جون یک اشتباه تیم را از رتبه هشتم به سیزدهم می برد. در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد.

وی ادامه داد: اینکه شما در باشگاه تان بنشینید و به فکر کار فنی و ساخت بازیکنان جوان باشید به درد فوتبال ایران نمی خورد. متوجه شده ام در فوتبال ایران برای نتیجه دریافت باید سروصدا، داد و بیداد و شلوغ کنید تا تیمتان نتیجه بگیرد اما با همه این تفاسیر من راه خودم را از ابتدا انتخاب کردم و همان را ادامه می دهم و به این ایده ایمان دارم. باید کارت را انجام دهی و ناامید نشوی.

صادقی درمورد اینکه آیا منظورش از اشتباهات، اشتباهات داوری است توضیح داد: اگر تیمی طرفدار نداشته باشد و هدفش یاری و خدمت به فوتبال ایران باشد باید در ابتدای فصل 4 پنالتی برایش گرفته نگردد یا در دو بازی قبل دو پنالتی به ضررش گرفته گردد؟ ما طرفدار نداریم اما هدفمان این است که به فوتبال ایران یاری کنیم و بازیکن ساز باشیم. هر کسی که مودبانه درباره فدراسیون، سازمان لیگ، داوری و عوامل فوتبال حرف می زند باید این اتفاقات برایش رخ بدهد؟ اگر اینطور است که دیگر کاری از دست کسی بر نمی آید.

سرمربی سایپا درباره درخواست خبرنگاری مبنی بر اینکه درخصوص بازی فردای تیمش مقابل فولاد اظهارنظر کند، گفت: درباره بازی فردا و مباحث فنی هیچ نظری نمی دهم.

وی درباره اینکه با همه این اوصاف باز هم قرار است در مقابل اتفاقاتی که در فوتبال رخ می دهد سکوت کند اعلام کرد: قطعا فرایند خودم را ادامه می دهم و ساکت می مانم. درست است که در جریان بازی ممکن است بعضی وقت ها پیش بیاید که به داور اعتراضی کنم اما شخصیت من در فوتبال ایران تعیین است و اگر به عقب برگردم باز هم همین رفتار را خواهم کرد. سایپا باید یک باشگاه بازیکن ساز و هدف اولش نباید قهرمانی و کسب سهمیه باشد. این تیم باید خوب و با شخصیت کارش را ادامه دهد. استراتژی ما از گذشته تا الان نیز همین بوده است. ما نمی خواهیم به این باشگاه یاری گردد و فقط می خواهیم عدالت رعایت گردد چون اگر عدالت نباشد اینطور می گردد که یک تیم بی جهت از رتبه هشتم جدول به سیزدهم می رسد.

صادقی درباره اینکه به نظر می رسد میانگین سنی این تیم در بعضی بازی ها زیر 23 سال است گفت: با همین میانگین سنی تیم ما اگر دچار اشتباهات نمی شد الان در رتبه نهم یا هشتم بود و شما الان از من تقدیر می کردید.

سرمربی سایپا در مورد مشکل گلزنی تیمش و آیا اینکه استرس بازیکنان مزید علت شده تا سایپا به گل نرسد، گفت: تیم استرسی برای گل زدن ندارد اما درست است که گلزن خوب 4 میلیارد پول می خواهد که ما این پول را در سایپا نداریم. با این مشکلاتی که ما داریم اگر اشتباهات داوری دو بازی قبل نبود ما الان در رتبه هشتم بودیم. آن هم تیمی که با رده امید در حال کار کردن است.

وی در پاسخ به این سوال که آیا سایپا خطری برای سقوط به لیگ دسته اول احساس می نماید یا خیر یادآور شد: هیچ خطری از این بابت وجود ندارد و این نظر شماست.

صادقی درباره اینکه با وضعیتی که داوری فوتبال ایران دارد چه کای باید انجام داد، گفت: من نمی دانم باید چه کار کنیم و مسئولان باید راجع به آن حرف بزنند. تا جایی که من می دانم الان همه مربیان با این موضوع مشکل دارند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "صادقی: در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد، برای نتیجه دریافت باید داد و بیداد کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صادقی: در فوتبال ایران با اخلاق بودن فایده ندارد، برای نتیجه دریافت باید داد و بیداد کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید