کارهای جالبی که در سفر به نیواورلئان می توان انجام داد

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، در نیواورلئان ممکن است شما را با نام های مناسبی صدا نمایند و این یکی از بزرگترین نشانه های خوشبختی شماست. ممکن است شما در این شهر دیدنی مشغول کارهایی مانند تماشای یک کشیش کاتولیک، صحبت با مدیر اجرایی یک هتل یا تماشای فوتبال در خیابان ها باشید. هنگامی که شما وارد این شهر می شوید، به احتمال زیاد به شدت تحت تاثیر آن قرار می گیرید و عاشق آن می شوید، به طوریکه ترک کردن اینجا برایتان بسیار سخت خواهد شد. این یکی از شگفتی های راهنمای سفر به نیواورلئان محسوب می گردد. ولی تارینا به راحتی توانست این کار را انجام دهد. او محل تولد خود را هنگام طوفان کاترینا ترک کرد و پس از فارغ التحصیلی از دبیرستان مجددا به آنجا بازگشت. او می گوید: در این زمان من متوجه شدم چه مکان فوق العاده ای را ترک نموده ام. اما من آن موقع مجبور به ترک آنجا بودم، ولی دوباره بازگشتم. پس از اینکه به سرزمین های دیگر رفتم، متوجه شگفت انگیزی سرزمین مادریم شدم.نیواورلئان 300 سالگی خود را در سال 2018 جشن گرفت. در این مکان حدود سه قرن بردگی و مقاومت شدید مردم وجود داشت. ما از مردم محلی خواستیم تا از تجربیات معروف خودشان برای بازدیدنمایندگان بگویند. در حالی که اینجا بخش مهمی از کشور محسوب می گردد، اما این ایده ها و تجربیات شما را به جاهای دیدنی نیواورلئان خواهند برد. پس، با ما همراه شوید.

کارهای جالبی که در سفر به نیواورلئان می توان انجام داد

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

اگر علاقمند به سفر با بهترین تور کانادا هستید با ما همراه شوید

نمایش های خط دوم

کنت گرنت، خدمتگزار دادگاه دو خواهر در خیابان رویال، در تمام عمر خود در نیواورلئان زندگی کرد. او فرزند خانواده ای بسیار بزرگ است. برای گرنت نمایش های خط دوم یک عنصر ضروری از فرهنگی بوده که با آن رشد نموده است. گرنت می گوید: بعضی افراد فکر می کنند که نمایش های خط دوم فقط برای ماردی گرا هستند. ما از این مسئله در نیواورلئان برای همه چیز استفاده می کنیم. همانطور که اکثر افراد می دانند در مراسم تشییع جنازه، جشن تولد و حتی بعضی از افراد در مراسم طلاقشان نیز از آن استفاده می کنند. تا جایی که براساس راهنمای سفر به نیواورلئان من یادم می آید، در هر نوع مراسم و جشنی از این نمایش استفاده شد. این گروه افسران ارشد هستند و همراه با رهبران و برگزار کنندگان رژه، خط اصلی یا اول را تشکیل می دهند. دوستان و سایر افراد در صف دوم جای می گیرند. این سنت در فرهنگ آفریقایی-آمریکایی ریشه دارد و از مراسم خاکسپاری نشات می گیرد.

یک شب از سفر به نیواورلئان در خیابان بلوط

یکی از خوانندگان خیابانی بسیار مشهور کریس رویال است که هواداران مخصوص به خود را دارد. من رستوران جکواس را در خیابان بلوط بسیار دوست دارم که بهترین ایده برای گذراندن یک شب رویایی و خوردن یک شام خوشمزه است.کریس رویال فردی بسیار دانا و مطلع است. او نواختن ساکسیفون را در 7 سالگی آغاز کرد. او رهبر گروه موسیقی دارک متر است. همچنین تا حد ممکن سعی می نماید با سایر گروه های موسیقی نیز همکاری داشته باشد. او هر یکشنبه شب به اجرای موسیقی خیابانی می پردازد. این گروه معمولا ماهی یک بار در کافه میپیل لیف به اجرای موسیقی می پردازند و توانسته اند هواداران زیادی را پیدا کنند. علاوه بر این، غذاهای این کافه بسیار خوشمزه بوده و در جذب مخاطب برای این گروه موسیقی تاثیر بسیاری داشت. براساس راهنمای سفر به نیواورلئان باید بدانید که یکی از معروف ترین و محبوب ترین غذاهای اینجا نان ذرت همراه با ترکیبی از جعفری، سیر و کره است. هنگامیکه جیمز بیرد، برنده جایزه بهترین متصدی کافه، نوشیدنی به شما پیشنهاد کرد به هیچ وجه شک نکنید و آن را امتحان نمایید. اخیرا، کریس هانا برنده جایزه بهترین متصدی کافه در بین 75 نفر شد. ولی در سال 2017، جیمز بیرد به دلیل نوشیدنی ها دست ساز فوق العاده اش این جایزه را دریافت کرد. هانا در اکتبر سال 2018 آرنواد را ترک کرد. او به سمت قسمت جنوبی رفت و با همکاری نیک دیتیچیچ و جان استابس در ماه مارس، رستورانی جدید تاسیس نمود و فیل ویتمارش را به عنوان سرآشپز استخدام کرد. هانا در 15 سال گذشته در نیواورلئان زندگی نموده و اغلب ایده های بسیاری را برای جذب مسافرین به این منطقه ارائه نموده است. او به شما توصیه می نماید که حتما از خیابان جکسون بازدید نمایید.من به طور خاص پیشنهاد می کنم که اگر میهمانان مایل به خوردن یک نوشیدنی فوق العاده هستند حتما از این منطقه دیدن کنند، چرا که عمده شهرت اینجا به دلیل سرو نوشیدنی های شگفت انگیزش است.

سرخپوستان ماردی گرا

برونو ددکر، که 13 سال در نیواورلئان زندگی نموده، همواره میهمانان خود را به جهت بازدید به موزه فرهنگ در محله ترمی می برد.ددکر، مدیر برنامه انجمن اعتماد زمین و سازمان حقوق مسکن می گوید: این موزه ای است که تاریخچه حوادث ماردی گرا را نشان می دهد، اینجا یک مکان کاملا فرهنگی است و در آن همبستگی بین بردگان فراری و قبیله های بومی آمریکایی به وضوح نشان داده شد.اعضای 50 قبیله روز یکشنبه، لباس های یکسان پوشیده و این روز را جشن می گیرند. مردم معتقدند که پیشینه این مراسم به سال های زیادی پیش باز می گردد و مربوط به زمانی است که بردگان به قبایل بومی آمریکا پناه برده اند. این موزه علاوه بر لباس ها، موارد مربوط به مراسم تشییع جنازه، یاری های اجتماعی و باشگاه های تفریحی، جمجمه و استخوان های مومیایی شده و تمامی عناصر سنت نیواورلئان را نمایش می دهد. رونالد لوئیس بخش بزرگی از این سنت ها محسوب می گردد. لوئیس که در تمام زندگی خود در نیواورلئان زندگی نموده، حوادث بسیاری را با چشم خود دیده است. او اکنون بخشی از نورث ساید اسکول و بونز گنگ است. لوئیس در موزه خود که یکی از جاهای دیدنی نیواورلئان بوده، تمامی خاطرات و مصنوعات ماردی گرا را زنده نگه داشته است.

کروفیش

الا برنان، در تاریخ 31 مه 2018 در سن 92 سالگی فوت کرد، وی فردی از خانواده کارکنان کاخ فرمانده بود. CNN Travel، چندین ماه قبل از مرگش مصاحبه ای درباره مواد غذایی با او انجام داده است. او می گوید: اگر شما می خواهید یک نوشیدنی فوق العاده خوشمزه را به مشتری های خود در کافه ارائه دهید، باید سعی کنید آن را با عشق تهیه نمایید.به هر حال بازدید از این مورد از جاهای دیدنی نیواورلئان تجربه ای فوق العاده و بی نظیر برای شما خواهد بود. او در ادامه بیان می نماید: شما به راحتی می توانید یک میز بزرگ در حیاط خانه خود قرار دهید و چند روزنامه روی آن بگذارید، سپس کلوچه های خانگی خود را برای مشتریان سرو نمایید.مردم محلی به راحتی می توانند از این طریق درآمد کسب کنند. علاوه بر این می توانید غذاهای محلی خوشمزه دیگری نیز مانند مخلوطی از سیب زمینی، میگو و ذرت را نیز ارائه دهید.

استودیو بی

بریان سی لی جونی، معمار و فعال جامعه می گوید همه چیز از گفت و گو آغاز می گردد. یکی از سازمان هایی که او با آن کار می نماید، بلایتس اوت می گوید: هزینه اجاره، مشکل همه افراد است. برای داشتن درک بهتر از نیواورلئان پیشنهاد می گردد که حتما از استودیو بی بازدید نمایید. لی می گوید: من پیشنهاد می کنم که بازدید مردم از این مورد از جاهای دیدنی نیواورلئان برای درک بهتر هنرمندان معاصر این منطقه باشد.پروژه بی، در سال 2013 توجه لی را به شدت به خود جلب کرد. این امر منجر به همکاری در دومین پروژه در خیابان در مجتمع مسکونی در کرانه غربی شد که به نمایشگاه سه ماهه بی تبدیل شد.

مهمترین نکات

کارول بلبل، یکی از بنیانگذاران و مدیر اجرایی مرکز هنرهای فرهنگی اشی در شهر مرکزی می گوید: اگر شما تا به حال با مردم محلی این منطقه صحبت ننموده اید، حتما این کار را انجام دهید.بسیاری از افراد معتقدند که شرایط عالی برای یک گفت و گوی خوب با وجود غذا، نوشیدنی، محیطی آرام و فضایی محبت آمیز فراهم می گردد.تانک می گوید: نیواورلئان درست مثل خانه مادری شماست. هر زمانی که به اینجا بیایید، غذای گرم برای شما فراهم است. همواره افرادی هستند که از مصاحبت و گفت و گو با شما لذت می برند و به این کار تمایل دارند.اینجا یک مکان فوق العاده شگفت انگیز است. براساس راهنمای سفر به نیواورلئان به شما پیشنهاد می کنیم که حتما به این منطقه بروید و از جاهای دیدنی نیواورلئان بازدید نمایید.

منبع: همگردی

به "کارهای جالبی که در سفر به نیواورلئان می توان انجام داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "کارهای جالبی که در سفر به نیواورلئان می توان انجام داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید