افزایش 2 برابری حقوق رانگنیک در منچستریونایتد نسبت به تیم قبلی اش

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، حقوق سرمربی نو منچستریونایتد دو برابر مبلغی است که او از تیم قبلی اش دریافت می کرد.

افزایش 2 برابری حقوق رانگنیک در منچستریونایتد نسبت به تیم قبلی اش

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، استخدام رالف رانگنیک به عنوان سرمربی تازه منچستریونایتد، اگرچه باشگاه انگلیسی را مجبور به پرداخت غرامت به تیم سابق مرد آلمانی نمی کند، اما به معنای اضافه شدن هشت میلیون پوند به هزینه های جاری باشگاه خواهد بود.

رانگنیک روز گذشته (دوشنبه) در حالی به صورت رسمی راهنمایی منچستریونایتد را تا خاتمه فصل عهده دار شد که تا پیش از این در باشگاه لوکوموتیو مسکوی روسیه کار می کرد. تیم انگلیسی در شرایطی رانگنیک 63 ساله را استخدام کرد که سرمربی سابق تیم های لایپزیگ، هوفنهایم و شالکه تنها چهار ماه پیش با لوکوموتیو مسکو قراردادی سه ساله بست تا به عنوان مدیر ورزشی و توسعه فوتبال به این باشگاه خدمت کند. به این ترتیب باشگاه روسیه ای می توانست از شیاطین سرخ غرامت طلب کند، اما این باشگاه چنین درخواستی نکرد و به این ترتیب شیاطین سرخ هم پذیرفتند که حقوق بالاتری برای سرمربی تازه شان در نظر بگیرند.

حقوقی که من یونایتد برای رانگنیک مشخص نموده هشت میلیون یورو در سال است که 500 هزار پوند بیشتر از حقوق سرمربی قبلی تیم، اولگنار سولسشایر است. تفاوت این رقم با مبلغی که رانگنیک از روس ها می گرفت بسیار فاحش تر است، چرا که بیش از دو برابر آن است. رانگنیک در مرکز روسیه سالانه 3.8 میلیون پوند در سال حقوق می گرفت.

به این ترتیب رانگنیک در رده بندی پردرآمدترین سرمربی حال حاضر لیگ برتر انگلیس پس از پپ گواردیولا (20 میلیون پوند)، آنتونیو کونته و یورگن کلوپ (هر دو با 15 میلیون پوند) و برندان راجرز (10 میلیون یورو)، در کنار مارچلو بیلسا سرمربی لیدزیونایتد به طور مشترک جایگاه پنجم را به خودش اختصاص می دهد.

منچستری ها اما علاوه بر پرداخت این مبلغ به سرمربی تازهشان باید غرامت فسخ قرارداد سولسشایری که در ماه جولای قراردادش را سه ساله تمدید و حقوقش به 7.5 میلیون پوند در سال افزایش پیدا کرد را هم بپردازند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "افزایش 2 برابری حقوق رانگنیک در منچستریونایتد نسبت به تیم قبلی اش" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 2 برابری حقوق رانگنیک در منچستریونایتد نسبت به تیم قبلی اش"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید