مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی امشب 9 آذرماه خاتمه می یابد

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی از دوشنبه، 4 آذر ماه آغاز شده است و تا امشب 9 آذر ماه 98 ادامه دارد.

مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی امشب 9 آذرماه خاتمه می یابد

به گزارش گروه دانشگاه وبلاگ مهدی آبادانی، آن دسته از داوطلبان چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی که در مرحله اصلی مجاز به انتخاب رشته محل بوده و در اعلام نتایج مردود اعلام شده اند یا به هر دلیل پیروز به انجام انتخاب رشته نشده اند، می توانند در مرحله تکمیل ظرفیت شرکت کنند.

انتخاب رشته آزمون دستیاری پزشکی از دوشنبه 4 آذر بر روی سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی فعال شده است و داوطلبان تا 9 آذرماه فرصت دارند رشته های مورد نظر خود را انتخاب کنند.

ظرفیت پذیرش در مرحله تکمیل ظرفیت چهل و ششمین دوره آزمون پذیرش دستیار تخصصی 513 نفر در 22 رشته است. این ظرفیت در مجموع سهمیه های آزاد، مناطق محروم و رزمندگان و ایثارگران است.

هر داوطلب در فرم انتخاب رشته محل خود قادر است تنها رشته محل هایی را مشاهده کند که نمره حد نصاب لازم آن ها را کسب کرده باشد. کسب حد نصاب لازم در هر رشته محل به منزله پذیرش نهایی نخواهد بود و پذیرش نهایی براساس قوانین و مقررات مندرج در دفترچه راهنمای ثبت نام و انتخاب رشته محل صورت می گیرد.

داوطلبانی که در مرحله اصلی پذیرش این دوره از آزمون در یکی از رشته محل ها قبول شده اند و با عدم ثبت نام یا انصراف رشته محل را ترک کرده باشند، حق شرکت در مرحله تکمیل ظرفیت را ندارند.

گفتنی است، مطابق مصوبات شورای آموزش پزشکی و تخصصی منصرفین از ثبت نام به هر دلیل، از شرکت و پذیرش در آزمون پذیرش دستیار تخصصی پزشکی سال آینده دوره 47 محروم خواهند شد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی امشب 9 آذرماه خاتمه می یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مهلت انتخاب رشته در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون دستیاری پزشکی امشب 9 آذرماه خاتمه می یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید