تسریع اقامت دائم کانادا با یک پورتال آنلاین تازه

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، تازهترین خبرها حکایت از این دارند که متقاضیان اقامت دائم کانادا در بیشتر موارد می توانند بدون احتیاج به ملاقات حضوری به وسیله پورتال تازه مصاحبه خود را انجام دهند. این سیستم تازه به عنوان بخشی از تدابیر ویژه کانادا در راستای مبارزه با کرونا ایجاد شده است. وزیر مهاجرت کانادا آقای مارکو مندچینو گفته است که این فرایند تازه زمان ورود دارندگان اقامت دائم تازه به کانادا را به مقدار زیادی کاهش می دهد.

تسریع اقامت دائم کانادا با یک پورتال آنلاین تازه

این پورتال به دارندگان اقامت دائم تازه اجازه می دهد تا اطلاعات خود را با اداره مهاجرت، شهروندی و پناهندگی کانادا به اشتراک بگذارند. دارندگان اقامت دائم تازه بعلاوه می توانند حضور خود در کانادا را اعلام نمایند، نشانی خود را تایید نمایند، عکس تازهی ارائه نمایند که برای کارت اقامت دائمشان استفاده می گردد و به مدرک اقامت دائم خود دسترسی پیدا نمایند.

این پورتال برای آنالیز شرایط متقاضی نیست چرا که از حساب اداره مهاجرت که متقاضیان اطلاعات خود را در آن وارد می نمایند جداست. هر فرد باید پروفایل خود را داشته باشد. اعضای خانواده هر یک می بایست نام کاربری و رمز عبور خود را داشته باشند. نمایندگان کاربران نمی توانند از طرف آنها به پورتال دسترسی داشته باشند.

اداره مهاجرت کانادا در ماه اکتوبر برای آزمایش این سیستم دعوتنامه هایی را برای متقاضیان صادر کرد. این پورتال به وسیله شرکت Deloitte ایجاد شده است؛ دفتر مرکزی این شرکت چندملیتی در کاناداست.

نحوه کار این پورتال

وقتی درخواست مهاجرتتان تایید شد اداره مهاجرت کانادا دعوتنامه ای برایتان ارسال می نماید تا تایید کند که آیا شما می خواهید از این پورتال بهره ببرید یا خیر و نیز آدرس ایمیل شما و تمامی آدرس های ایمیل افراد را که در درخواست اعلام شده تایید کند.

سپس اداره مهاجرت کانادا برای شما حسابی ایجاد خواهد نمود چرا که خودتان نمی توانید حساب ایجاد کنید. پس از آنکه پاسختان به دعوتنامه را دریافت کردید ایمیل دیگری برایتان ارسال خواهند کرد که حاوی لینکی به پورتال است و دستور العمل های ورود نام کابردی و رمز عبور موقت است.

سپس می توانید وارد شوید و رمز عبور مختص خود را بسازید و تایید کنید که در کانادا هستید و نشانی پستی و عکس خود را آپلود کنید. اداره مهاجرت کانادا سپس تایید می نماید و عکستان را می پذیرد و می توانید وارد پورتال شوید و از پذیرفتن یا رد عکس آگاه شوید. وقتی عکس پذیرفته شد نهایتا ظرف یک هفته کارت اقامت دائم خود را دریافت خواهید کرد. اداره مهاجرت کارت اقامت دائم را به همان نشانی کانادایی تان که در پورتال وارد نموده اید خواهد فرستاد.

عکس ها باید واجد این شرایط اداره مهاجرت کانادا باشند. اگر بیش از حد تیره باشند، اجزای صورت معلوم نباشند یا عکس تار باشد عودت داده می شوند. به هر ترتیب اداره مهاجرت در صورت وجود مشکل در رابطه با کارت اقامت دائم با شما تماس خواهد گرفت.

منبع: ویزا موندیال

به "تسریع اقامت دائم کانادا با یک پورتال آنلاین تازه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسریع اقامت دائم کانادا با یک پورتال آنلاین تازه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید