پنتاگون: مأموریت ما در یمن مبارزه با داعش است!

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، سخنگوی وزارت دفاع آمریکا مدعی شد که مأموریت این کشور در یمن مبارزه با داعش است و این مأموریت ادامه خواهد داشت.

پنتاگون: مأموریت ما در یمن مبارزه با داعش است!

به گزارش گروه بین الملل وبلاگ مهدی آبادانی، آمریکا که طی سال های اخیر به بهانه مبارزه با تروریسم در کشورهای مختلف منطقه مانند افغانستان، عراق و سوریه نفوذ پیدا نموده است، سعی دارد به همین بهانه مداخله نظامی خود در یمن را نیز توجیه کند.

سخنگوی پنتاگون روز چهارشنبه در سخنانی برای توجیه دخالت های نظامی خود در یمن ادعا کرد که مأموریت آمریکا در یمن مبارزه با داعش است و این مأموریت ادامه خواهد داشت.

وزارت دفاع آمریکا در حالی این ژست ضد تروریستی را به خود می گیرد که گروه تروریستی داعش حدود دو ماه پیش در بیانیه ای اعلام نموده بود که در نبردهای مأرب در کنار ائتلاف سعودی حضور دارد و در جنگ، متجاوزان ائتلاف را همراهی می نماید.

سخنگوی پنتاگون در ادامه گفت که ما مسئولیت دفاع از خاک عربستان را جدی می گیریم، اما جزئیات کمکی را که ارائه می کنیم، بیان نخواهیم کرد.

چندی پیش جو بایدن رئیس جمهور ایالات متحده در سخنانی گفته بود که واشنگتن از اراضی سعودی در مقابل حملات یمن دفاع خواهد نمود.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "پنتاگون: مأموریت ما در یمن مبارزه با داعش است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پنتاگون: مأموریت ما در یمن مبارزه با داعش است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید