چگونگی بازگشایی مدارس استثنایی

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، تهران (پانا) - معاون وزیر و رئیس سازمان آموزش و پرورش استثنایی با اشاره به بازگشایی تمام مدارس از روز گذشته اول آذر گفت مدارس استثنایی بر اساس شیوه نامه های ارسالی و رعایت پروتکل های بهداشتی فعال خواهند بود و تمام دانش آموزان باید در کنار آموزش های مجازی در فرایند آموزش های حضوری نیز قرار گیرند.

چگونگی بازگشایی مدارس استثنایی

به گزارش روابط عمومی و امور بین الملل سازمان آموزش و پرورش استثنایی، سید جواد حسینی در نشست شورای معاونین سازمان با اعلام این خبر گفت: 80 شاخص در حوزه شرایط آموزش و پرورش استثنایی در سطح کشور، استان ها و منطقه ها تدوین شده است که به زودی به استان ها جهت احصای اطلاعات ارسال خواهد شد.

حسینی اضافه نمود: برنامه های سال 1399 سازمان آموزش و پرورش استثنایی به وسیله وزارت آموزش و پرورش مورد ارزیابی قرار گرفته است و این سازمان رتبه دوم در شاخص ها و برنامه های عمومی را در سطح وزارت آموزش و پرورش کسب نموده است.

معاون وزیر با اشاره به بازگشایی تمام مدارس از ابتدای آذر گفت: مدارس استثنایی بر اساس شیوه نامه های ارسالی و رعایت پروتکل های بهداشتی فعال خواهند بود و تمام دانش آموزان باید در کنار آموزش های مجازی در فرایند آموزش های حضوری نیز قرار گیرند.

وی از پیگیری تفویض اختیار به ادارات آموزش و پرورش استثنایی اطلاع داد و گفت: مصوبه تشکیل شورای هماهنگی، پشتیبانی و توسعه آموزش و پرورش استثنایی به تمامی استان ها ارسال شده است و استان ها باید تا خاتمه آذر پیگیر تشکیل این شورا در سطح ادارات کل و ادارات منطقه ها و نواحی باشند.

منبع: خبرگزاری پانا

به "چگونگی بازگشایی مدارس استثنایی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چگونگی بازگشایی مدارس استثنایی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید