ترامپ از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند گلایه کرد

به گزارش وبلاگ مهدی آبادانی، فارس نوشت: رئیس جمهور آمریکا شامگاه یکشنبه در پیامی در توئیتر از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند گلایه کرد.

ترامپ از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند گلایه کرد

دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا شامگاه یکشنبه در پیامی در توئیتر به شدت از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند انتقاد کرد.

وی در این پیام توئیتری نوشت: من کشورهای ناتو را مجبور کردم تا سالانه 530 میلیارد دلار بیشتر پرداخت کنند و آمریکا مبلغ کمتری را پرداخت کند. وقتی به خانه (آمریکا) آمدم، دیدم رسانه های جعلی دارند من را مسخره می کنند. فکر نمی کردم چنین چیزی ممکن باشد.

رئیس جمهور آمریکا در طول حدود سه سال ریاست جمهوری خود بارها از رسانه های این کشور انتقاد کرده و از آنها با عنوان رسانه های جعلی یاد کرده است.

وی پیشتر و پیش از نشست سران گروه 7 در بیاریتر فرانسه نیز گفته بود که رسانه های جعلی می خواهند پیروزی وی در انتخابات ریاست جمهوری را برایش سخت کنند.

ترامپ در پیامی در توئیتر در این باره نوشته بود: قبل از آنکه به فرانسه برسم، اخبار دروغین و منزجرکننده، می گفتند که روابط با 6 کشور دیگر در گروه 7، بسیار پرتنش است و اینکه دو روز نشست، فاجعه بار خواهد بود. همچون دیگر تلاش های آنها (رسانه ها) برای تحمیل رکود اقتصادی، آنها تلاش می کنند آمریکا را به دوران بد اقتصادی سوق دهند که هرچه اوضاع بدتر باشد، برای آنها بهتر است تا پیروزی در انتخابات (ریاست جمهوری 2020 آمریکا) را برای من سختتر کنند.

2323

منبع: خبرآنلاین

به "ترامپ از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند گلایه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ترامپ از رسانه هایی که وی را مسخره می کنند گلایه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید