طراحی گرافیکی و چاپ

پیشگیری و درمان اختلالات صوت

رعایت بهداشت صوتی می تواند باعث پیشگیری از بروز بسیاری از موارد اختلالات صوتی گردد. یکی از نکات مهمی که باید به آن توجه نمود این است که در بیشتر موارد، قبل از آغاز مشکل می توان به آسانی از بروز آن جلوگیری

23 مهر 1400

استفاده از روش وقفه، در مسائل تغذیه ای بچه ها

این روش در حقیقت نوعی تنبیه است. وقتی کودکی رفتار منفی از خود نشان داد (به رغم این که قبلاً برایش توضیح داده شده و از وی خواسته شده که چنین رفتارهایی را انجام ندهد)، برای مدتی کوتاه و معین از یکی از خواسته ها یا

21 مهر 1400

ارائه 17 خدمت به شرکت های دانش بنیان برای توسعه صادرات

در حال حاضر بیش از 6 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت می نمایند. 17 خدمت به آنها ارائه می گردد تا بازار محصولات ایران ساخت خود را گسترده نمایند.

16 مهر 1400

برای استارتاپ ها بهترین و پربازده ترین هدایای تبلیغاتی کدام است ؟

بیشتر شرکت ها و بیزینس های تازه کار، نوپا یا به قول خودمان استارتاپ، بودجه کافی برای تبلیغات ندارند. اما این نباید هرگز باعث شود که چنین کسب و کارهایی از مزایای بازاریابی دور بمانند؛ زیرا ممکن است شروع نکرده تجارت خود را به پایان برسانند.

10 شهریور 1400

پرچمدار کوچک من به چاپ ششم رسید

تهران (پانا) - چاپ ششم کتاب پرچمدار کوچک من؛ تجربه های خلاقانه مادران در تربیت حسینی بچه ها، از طریق انتشارات راه یار منتشر و روانه بازار نشر شد.

28 تیر 1400

اجرای نمایش موزیکال جنگ و صلح در تالار چارسو

تهران (پانا) - اجرای عمومی نمایش موزیکال جنگ و صلح به نویسندگی و کارگردانی میثم یوسفی طی مراسمی با حضور تعدادی از هنرمندان پیشکسوت تئاتر کشورمان در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر از سر گرفته شد.

18 تیر 1400

نگرانی ترامپ از سختگیری در نشست هانوی

بعد از اجلاس هانوی به وسیله منابع رسانه ای از جمله روزنامه چوسان ایلبو چاپ کره جنوبی آگاه شدیم که کیم یونگ چول به اردوگاه کار اجباری فرستاده شده هر چند که بعداً گفته شد از او اعاده حیثیت شده است.

11 تیر 1400