همایشها و نمایشگاه ها

هتل اسپیناس پالاس؛ بزرگترین هتل ایران فردا افتتاح می شود

بزرگترین هتل ایران فردا (دوشنبه 7 دی ماه) همزمان با شب میلاد پیامبر مهربانی و رافت حضرت محمد(ص) و با حضور مسئولان عالی کشور در تهران افتتاح می شود.

5 بهمن 1400

ایران در نمایشگاه اسپانیا حضور پیدا می نماید

کانون جهانگردی و اتومبیلرانی با انتشار فراخوانی از فعالان صنعت گردشگری کشور برای حضور در نمایشگاه گردشگری فیتور اسپانیا دعوت کرد. ایران به علت کرونا بیش از یک سال در نمایشگاه های خارجی حضور نداشته است.

17 دی 1400

وقتی بولسونارو جان کری را با جیم کری اشتباه می گیرد!

ژایر بولسونارو، رئیس جمهوری برزیل، طی مصاحبه ای در نشست تغییرات آب و هوایی گلاسکو، جان کری، نماینده اقلیمی آمریکا را با جیم کری، بازیگر کمدی اشتباه گرفت و این موضوع در شبکه های اجتماعی، تمسخر و خنده کاربران را در پی داشته است.

13 آذر 1400

ارائه 17 خدمت به شرکت های دانش بنیان برای توسعه صادرات

در حال حاضر بیش از 6 هزار و 300 شرکت دانش بنیان در کشور فعالیت می نمایند. 17 خدمت به آنها ارائه می گردد تا بازار محصولات ایران ساخت خود را گسترده نمایند.

16 مهر 1400

سرپرست روابط عمومی وزارت بهداشت منصوب شد

تهران (پانا) - با حکم وزیر بهداشت، سرپرست مرکز روابط عمومی و اطلاع رسانی منصوب شد.

19 شهریور 1400

بسته الحاقی نو Resident Evil Village معرفی گشت ، نسخه آنلاین بازی رزیدنت ایول ساخته شده است

کپ کام در نمایشگاه E3 2021 پر قدرت ظاهر شد و خبر از عرضه بسته الحاقی تازه برای بازی Resident Evil Village داد.

5 شهریور 1400

نگرانی ترامپ از سختگیری در نشست هانوی

بعد از اجلاس هانوی به وسیله منابع رسانه ای از جمله روزنامه چوسان ایلبو چاپ کره جنوبی آگاه شدیم که کیم یونگ چول به اردوگاه کار اجباری فرستاده شده هر چند که بعداً گفته شد از او اعاده حیثیت شده است.

11 تیر 1400

بیانیه شورای عالی امنیت ملی درباره تمدید توافق ایران و آژانس

دبیرخانه شورای عالی امنیت ملی امروز (دوشنبه) در مورد انتها موعد بیانیه مشترک ایران با آژانس بین المللی انرژی اتمی در مورد توقف اجرای داوطلبانه پروتکل الحاقی توضیحاتی ارائه کرد.

2 تیر 1400

شوق تماشای ستارگان در بوشهر

استان بوشهر فقط پایتخت انرژی و خاستگاه بنادر صیادی و تجاری در جنوب کشور نیست. این اقلیم گرماخیز کشور افزون بر برخورداری از میلیون ها اصله نخل خرما که با فراوری هزار تن خرما نقش زیادی در ارزآوری مالی برای کشور دارد، یکی از مناطقی است که مردمی بسیار علاقه...

25 خرداد 1400

فارمکس خاورمیانه، تنها رویداد دارویی نمایشگاه های بین المللی ایران خبرنگاران

با توجه به استقبال بسیار زیاد شرکت های فعال در حوزه صنایع دارویی کشور از سومین نمایشگاه بین المللی فارمکس خاورمیانه و درخواست های بیش از ظرفیت مرکز نمایشگاهی برج میلاد، ستاد اجرایی این نمایشگاه بیانیه ای صادر کرد.

18 فروردین 1400

مجوز تزریق واکسن کووپارس هفته آینده صادر می شود

به گزارش خبرنگاران، محمدحسین فلاح مهرآبادی ظهر دوشنبه در کنفرانس خبری با موضوع رونمایی از اولین واکسن تزریقی - استنشاقی پروتئین نوترکیب کووید -19 به نام رازی کووپارس در مؤسسه تحقیقات و سرم سازی رازی صورت گرفت، اظهار کرد: در حال حاضر نمونه های واکسن که...

20 اسفند 1399

80 درصد تجیهزات غیردوار صنعت نفت ساخت داخل است

وزیر نفت گفت: اکنو بیش از 80 درصد تجهیزات غیردوار صنعت نفت در داخل کشور ساخته می شود و تنها در برخی اقلام مانند نوع ویژه ای از لوله های بدون درز جای کار وجود دارد که فکر می کنم ساخت این کالا نیز ظرف 2 سال آینده عملیاتی شود.

12 اسفند 1399

بیشتر کانون های مواد مخدرومناطق آلوده درشهرهای مختلف استان شناسایی شده است

خبرگزاری خبرنگاران- احمدحسین زادگان با اشاره به آسیب های ناشی ازمواد مخدرواعتیاد، تاکید نمود: پیگیری ها درحوزه مبارزه با مواد مخدرواعتیاد باید تقویت شود وکرونا نباید موجب غفلت از مبارزه با این بلای خانمانسوز شود .

2 اسفند 1399

رویارویی اشرف غنی به وسیله فرایند مذاکرات صلح با طالبان افغانستان

خبرنگاران: سفرهای رئیس جمهور افغانستان در اواخر ماه سپتامبر به کشورهای چین، پاکستان و عربستان تصادفی نبود و بعضی کارشناسان آن را در جهت متقاعد کردن روسای طالبان افغانستان برای مذاکرات صلح می دانند.

10 بهمن 1398

فعالیت 25 رشته صنایع دستی در بیرجند

رئیس میراث فرهنگی،گردشگری و صنایع دستی بیرجند با اشاره به اینکه این شهرستان در نمایشگاه ملی سال گذشته حدود 250میلیون ریال فروش داشته است، گفت: در حال حاضر 25 رشته صنایع دستی فعال در بیرجند وجود دارد.

3 بهمن 1398

بخش فراساحل پارس جنوبی به سرانجام رسید، افزایش ظرفیت برداشت روزانه 370 میلیون مترمکعبی

ظرفیت برداشت گاز از پارس جنوبی روزانه بیش از 370 میلیون مترمکعب افزایش می یابد.

26 دی 1398

کارهای جالبی که در سفر به نیواورلئان می توان انجام داد

در نیواورلئان ممکن است شما را با نام های مناسبی صدا نمایند و این یکی از بزرگترین نشانه های خوشبختی شماست. ممکن است شما در این شهر دیدنی مشغول کارهایی مانند تماشای یک کشیش کاتولیک، صحبت با مدیر اجرایی یک هتل یا تماشای فوتبال در خیابان ها باشید. هنگامی...

25 دی 1398

کاشت چنار به یاد درختان خیابان ولی عصر(عج)

سال 1392 روبه روی عمارت قدیمی موزه سینما در باغ فردوس 110 درخت چنار توسط هنرمندان عضو انجمن تمدن سبز کاشته شد.

24 دی 1398

تولید دستگاه ایکس ری برای ستاد مبارزه با قاچاق توسط دانش بنیانها

به گزارش خبرنگاران، عبدالله هندیانی امروز در گردهمایی ارائه نیازهای فناورانه در پیشگیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز در صندوق نوآوری، گفت: اتفاقاتی که در این نمایشگاه رقم خورد اتفاقات خوبی بودند.

24 دی 1398